رازهای لاغری در کشورهای مختلف چیست؟
یکی از روشههای لاغری و لاغر شدن، آشنایی با رازهای لاغری در کشورهای مختلف است.
همدان ورزش
کیوان هنری در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان همدان با کسب ۱۶ رأی از ۱۶ رأی ماخوذه به مدت ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
صبح الوند
همدان- مرحله نخست لیگ اسکیت هاکی بانوان جام شادروان پرمون نطقی از روز پنجشنبه به میزبانی شهر همدان آغاز شد.
همدان ورزش
فدراسیون تیراندازی کشورمان نتیجه ارزیابی و عملکرد هیات های استانی را در سال 1397 اعلام کرد که بر این اساس هیات تیراندازی استان همدان رتبه دوم کسب کرد.
همدان ورزش
همدان- مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری کلانشهرهای کشور با قهرمانی تیم تبریز در بخش آقایان و تیم مشهد در بخش بانوان به میزبانی همدان به پایان رسید.
همدان ورزش
دبير هيات تيراندازي با كمان همدان گفت: ميزباني رقابت هاي تيراندازي با كمان رنكينگ نوجوانان و جوانان كشور از سوي فدراسيون به اين استان سپرده شد.
همدان ورزش
مسئول کمیته بازی‌های فکری هیات ورزش های همگانی استان همدان گفت: با پیگیری‌های مستمر این کمیته مجوز نخستین باشگاه فکری کشور در همدان صادر شد.
همدان ورزش
مدیر تربیت بدنی دانشگاه بوعلی سینا گفت: چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی ویژه دانشجویان پسر در دانشگاه بوعلی برگزار می‌شود.
همدان ورزش
نادری فر گفت: آموزش و پرورش در پیشرفت ورزش همگانی نقش موثری در جامعه دارد و معلمان ورزش می توانند مروج توسعه ورزش همگانی در مدارس باشند.
همدان ورزش
نخستین جلسه شورای ورزش همگانی استان و ستاد ساماندهی امور جوانان فردا چهارشنبه در سالن جلسات استانداری همدان برگزار می شود.
چه ورزشی هایی  شما را باهوش می کنند؟!!
انجام ورزش های قهرمانی در دراز مدت می تواند باعث سربلندی یک میهن و کسب افتخارات جهانی شود. یک ورزشکار می تواند در رشته های مختلف مشغول شده و پس از چند سال به مسابقات بزرگ...
مدیرکل ورزش و جوانان همدان؛
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: عرصه ورزش می تواند اشتغال زایی گسترده و مناسبی داشته باشد و در راستای حمایت از کالای ایرانی در سال 97 خرید اقلام ورزشی برای اداره کل و هیات های ورزشی با اولویت کالاهای ایرانی و داخلی خواهد بود.
ممنون کیسه پلاستیک نمیخام
بمناسبت روز جهانی بدون پلاستیک
محمد سوزنچی یکی از سمن های زیست محیطی و گردشگری استان همدان ازبرنامه های متنوع این سمن بمناسبت روز جهانی بدون پلاستیک خبر داد.
دور دوم کلاس پیشرفته شطرنج برگزار می شود
دور دوم کلاس آموزشی پیشرفته شطرنج توسط استاد بزرگ بین المللی ایران احسان قائم مقامی در همدان برگزار می شود.

صفحه‌ها