باشگاه پاس برای چندمین بار در یکسال گذشته در خطر انحلال قرار گرفت و حمیدرضا عابری منصور مدیرعامل این باشگاه به آنچه که "عدم اجرای تعهدات از سوی مسوولان ورزش استان همدان" خواند، حاضر به ادامه همکاری نیست.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: شدت بارندگی‌ها در چند روز اخیر در بابل زیاد بوده و به طور قطع چمن ورزشگاه هفتم تیر تحت تاثیر شرایط جوی، وضعیت مطلوبی نخواهد داشت که باعث پایین آمدن کیفیت گردش توپ ‌و نهایتا بازی خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: با تمام مشکلات نبود ۷ تا ۸ بازیکن، گرمای هوا و سفر سخت زمینی برابر تیم پر مهره استقلال خوزستان تساوی ارزشمندی کسب کردیم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: امروز با پیگیری‌های صورت گرفته بخش قابل توجهی از قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرداخت شد.
نگرانی هواداران از وضعیت نامعلوم پاس
این روزها تیم پاس همچنان در بلاتکلیفی بسر می برد و هواداران نسبت به این وضعیت نگران هستند.
در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری همدان با نتیجه یک بر صفر استقلال خوزستان را شکست داد.
در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛
در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری همدان در یک دیدار حساس و سرنوشت ساز به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور به دنبال ۳ امتیاز و پیروزی برابر استقلال خوزستان هستیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور به دنبال ۳ امتیاز و پیروزی برابر استقلال خوزستان هستیم.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: در دیدارهای خانگی منتظر حضور گرم هواداران برای دلگرمی و تشویق تیم هستیم.
در چند روز اخیر تیم فوتبال پاس همدان در بازی رسانه‌ای کم‌کاری و ضعف‌های خود را با صدور بیانیه‌ای به گردن هیئت فوتبال استان همدان انداخت.
تیم پاس همدان که روزی در این استان حیات خلوت برخی مسئولان بود و بسیاری عکس های یادگاری خود را با این تیم می گرفتند، این روزها به علت سوء مدیریت و نداشتن یک کادر ثابت و تغییرات مکرر در قعر جدول قرار گرفته روز به روز ضعیف تر می شود.
مدیر عامل باشگاه سروقامتان همدان معتقد است ورود بخش خصوصی در ورزش همدان و سرمایه گذاری در هر رشته اشتباه محض بوده و آقایان به جای حمایت دنبال فراری دادن افراد هستند.
سرپرست تیم والیبال سروقامتان همدان با اشاره به آغاز دوره دوم مسابقات دسته اول اظهار داشت: در هفته نخست دور برگشت باید در سفر سخت هزار کیلوتری به مصاف تیم والیبال مرودشت در فارس برویم.
مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان:
مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان گفت: با توجه به تعطیلات نیم فصل لیگ دسته اول والیبال کشور تمرینات تیم سروقامتان جهت حضور قدرتمند نسبت به قبل از شنبه چهارم دی آغاز شد.

صفحه‌ها