کودکان زخم خورده زلزله کرمانشاه درانتظار آینده/ تولد متفاوت ماهان در آوارهای سرپل ذهاب
خواندنی های کوهنورد همدانی بخش دوم/فیلم + عکس
جلالوند سفلی روستایی کوچک با مردمانی بلند همت, کودکانی با استعداد در منطقه ای محروم, افرادی دریا دل و زحمتکش, با صلح و مدارا در کنار یکدیگر زندگی کرده و به عقاید مذهبی همدیگر احترام می گذارند.
جایی که در تاریخ معاصر به شهر خون و قیام معروف شده و موتور محرک انقلاب اسلامی بود. شهری که بسیاری از رویدادهای تاریخ معاصر در آنجا اتفاق افتاده و یا منشاء آن اتفاقات بوده و هست.
اتفاق تلخ در تاریخ جنوب لرستان
تاریخ گردی ایرانگرد با عبور از کنار خرم رود و پل کشکان،. پلی ساخته شده در حدود قرن 4 یا 5 هجری قمری به طول 280 با 13 پایه و 13 طاق ضربی , همچنین 20 متر ارتفاع و 8 متر عرض پل . بنایی عظیم و مستحکم که پس از 800 سال هنر معماری آن دوره را به رخ میکشد. اما بی توجهی و عدم مرمت سبب شده بخشی از پل تخریب و غیرقابل استفاده گردد.
رازهای نهفته کنگارو تاریخی از نگاه کوهنورد همدانی
کنگاور شهری در غرب ایران با تاریخی به قدمت زندگی بشر ; از دوره پیش از تاریخ تا دوره تاریخی و پس از آن تمدنهای مختلف شکل گرفته است.
8 نکته برای افراد کم اراده
اگر این رفتارها برای شما آشناست و حتی تجربه آن را دارید، نگران نباشید چرا که شما تنها نیستید. در حقیقت افراد زیادی هستند که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.
3 درسي كه از رکورددار اسکار ياد می‌گیریم
چندی پیش هشتاد و هفتمین دوره مراسم جوايز اسکار با حضور بسیاری از فعالين سینمایی در دالبی تئاتر هالیوود برگزار شد تا یکی دیگر از مهم ترین رویدادهای سینمایی جهان رقم بخورد‌.
عزاداری مردم استان زنجان به گونه‌ای است که شهره آن حتی از مرزهای ایران اسلامی عبور کرده و زنجان را با نام پایتخت شور و شعور حسینی جهانی کرده است.
ایرانگردی با طعم صیفی جات ارگانیک؛
ایرانگرد همدانی محمود فارسی این بار با هدف معرفی جاذبه های گردشگری روستای و کشاورزی به سراغ روستای شیربرات از توابع شهرستان کبودراهنگ - استان همدان رفته است . این روستا حدود 70 کیلومتر با کبودراهنگ و 120 کیلومتر با شهر همدان فاصله داشته و در مسیر جاده همدان به زنجان قرار دارد.
سلسله سفرهای ایرانگردی ؛
سلسله سفرهای ایرانگردی ؛
سبزی مورد علاقه حضرت فاطمه (س)
تخم خرفه تصفیه کننده خون و تسکین دهنده‌ی تشنگی است و برای رفع سرفه می‌تواند مفید باشد. در طب سنتی به عنوان تب‌بر، ضدعفونی کننده، ضداسکوربوت (بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین C)، ضد اسپاسم، مدر و ضد کرم استفاده می‌شود.
مردی در حمام زنانه
نصوح مردى بود شبیه زنها ،صدایش نازک بود صورتش مو نداشت و اندامی زنانه داشت او مردی شهوتران بود با سواستفاده از وضع ظاهرش در حمام زنانه کار مى کرد.
عدم توجه به افراد منفی نگر، از دیدگاه اسلامی
شما مردم هرگاه به اعتماد و حسن عمل برادر دینی خود عقیده دارید، حرف این و آن را درباره او نشنوید.
خدا چه می خورد؟!
حکایت خواندنی
وزیر که ذوق زده شده بود سوال سوم را فراموش کرد و با شتاب به دربار رفت و به پادشاه بازگو کرد.
رابطه چاقی و لاغری با ماه تولدتان!
اغلب ما حتی اگر چاق نباشیم یا بلای خانمان سوز اضافه وزن گریبان مان را نگرفته باشد، باز هم بدمان نمی آید چند کیلو وزن کم کنیم و اندام متناسب تری داشته باشیم. اینجاست که پای انواع و اقسام رژیم های کاهش وزن به زندگی مان باز می شود.
خواستگاری از شناگر زن هنگام دریافت مدال طلا! + عکس
قهرمان جدید شنای جهان از ایتالیا بعد از دریافت مدال طلا از عضو تیم ملی بانوان ایتالیا، خواستگاری کرد و پاسخ مثبت گرفت.

صفحه‌ها