با مصرف این دمنوش در فصل پاییز از سرماخوردگی خداحافظی کنید
طب سنتی همیشه راهکارهای مختلفی برای پیشگیری از بیماری ها و درمان آن‌ها مانند سرماخوردگی داشته است.
عضله سازی با پروتئین تقریبا قسمت اصلی برنامه شماست چراکه بدون پروتئین تمام تمرینات شما ممکن است به عضله سوزی تبدیل شود.
تاکنون مقالات زیادی را در رابطه با عضله سازی منتشر کرده ایم که اکثر آنها بر روی تمرینات بدنسازی با وزنه تمرکز داشته اند اما آیا برای عضله سازی حتماً باید با وزنه ها کار کرد؟
یادتان باشد که باید در حین ورزش و البته قبل از آن نیز به فکر تامین آب بدنتان باشید. نوشیدن آب یکی از مهم‌ترین کارهای افزایش کارایی بدن در حین ورزش است.
7 دلیل برای شرکت در کلاس های دوچرخه ثابت
تمرین دوچرخه ثابت، یک تمرین با شدت بالا است که با دوچرخه سواری در فضای بسته عضلات را تقویت کرده و کالری بیشتری می‌سوزاند. تمرین با شدت بالا به منظور افزایش قدرت، استقامت و تفکیک عضلانی انجام می‌شود. تمرین دوچرخه ثابت اندورفین را در بدن به جریان می‌اندازد.
این نشانه ها می گویند باید وزن کم کنید
همه می دانیم که زمان مثل برق می گذرد، حتی اگر استاد برنامه ریزی هم باشیم گاهی آنقدر درگیر زندگی و کار می شویم که اصلا نمی فهمیم وقت چطور می گذرد، تازه اگر خیلی خوش شانس باشیم می توانیم کمی زمان برای با خود بودن گیر بیاوریم.
بهترین مکمل های افزایش قدرت عضلات
اگر دوست دارید که عضلات شما بزرگتر و البته قوی تر از قبل باشند بهتر است به همراه تمرینات ورزشی خود از مکمل های خوراکی نیز استفاده کنید.
چرا شروع تمریناتتان نباید یکسان باشد؟
مدتی پیش، از خوانندگانمان پرسیدیم که آیا شروع تمریناتشان در هر جلسه‌ی تمرینی یکسان است؟ از انواع جواب‌های درهمی که داده شد، بنظر می‌رسد که بسیاری از شما هر باری که ورزش می‌کنید، مشابه دفعه‌ی قبل، تمرینتان را شروع می‌کنید. در این نوشته نگاهی به این موضوع خواهیم انداخت که چرا این کار ایده‌ی خوبی نیست!
مسواکتان را کنار دستشویی نگذارید!
باکتری‌های موجود در سرویس بهداشتی می‌توانند به راحتی روی مسواک شما جا خوش کرده و بیمارتان کنند.
شنا کنید تا سالم بمانید
به شكل ویژه، شنا باعث سوختن چربی‌های ناحیه كمر- شكم خواهد شد. به ازای هر یك ساعت شنا، 500 كیلوكالری انرژی می‌سوزانید.
ورزش، آرامش و تغذیه مناسب؛ کلید اندام متناسب
حفظ سبک زندگی سالم حتی دربحبوحه یک برنامه پرمشغله هم چندان سخت نیست. حقیقت این است؛ تا زمانی‌که مرتب ورزش می‌کنید، پایبند تغذیه سالم و مناسب هستید و به اندازه کافی استراحت می‌کنید، می‌توانید از بیتشرین میزان سلامتی برخوردار شوید.
مواد غذایی برای مقابله با گرمای تابستان
مواد غذایی متنوعی وجود دارد که با افزایش تعریق، دمای بدن را کاهش می دهند. میوه های آبدار و برخی مواد غذایی دیگر شما را از این گرمای بی امان نجات می دهند. با ما باشید تا بیشتر با این مواد غذایی آشنا شوید.
نوشیدن آب شب مانده؛ ممنوع !
همیشه به خوردن مکرر آب و آبرسانی به بدن تأکید شده ولی خوردن چه جور آبی؟ آبی که چندین ساعت در لیوان مانده و به زور قطعه های یخ، خنک نگهداشته شده یا آب مطبوع و تازه ی داخل یخچال؟

صفحه‌ها