همدان ورزش
همدان- ایرنا- شناگر همدانی در رقابت های قهرمانی کشور موفق به کسب چهار مدال رنگارنگ شد.
همدان ورزش
یک دوره کلاس بازآموزی مربیگری شنا آقایان به میزبانی هیئت شنا ، شیرجه و واترپلو استان روز گذشته در سالن کنفرانس شهید شمسی پور برگزار گردید.
همدان ورزش
مسابقات جشنواره بزرگ روز جهانی شنا بانوان هماهنگ با کل کشوردر استخر لاله برگزار شد.
رئیس هیئت نجات‌غریق و غواصی استان همدان:
همدان- رئیس هیئت نجات‌غریق و غواصی استان همدان گفت: یک دوره کلاس آموزش نجات‌غریق استخری درجه ۲ ویژه آقایان و بانوان در همدان برگزار می‌شود.
همدان ورزش
یک دوره کلاس بازآموزی مربیان شنای استان همدان با حضور 52 مربی فعال استان برگزار شد.
کسب سه مدال نقره توسط شناگران معلول استان در رقابت های قهرمانی کشور
شناگران معلول استان در بیست و چهارمین دوره رقابت های قهرمانی کشور به سه مدال نقره دست یافتند.
اهدا قایق 250 میلیون ریالی به هیات قایقرانی همدان به یاد شهدای دفاع مقدس
یک دستگاه قایق مسابقات «کایاک» که ارزش ریالی آن 250 میلیون ریال است، به یاد حماسه آفرینی شهدای دوران دفاع مقدس به هیات قایقرانی های استان اهدا شد.
پاروزنان همدانی در دومین مرحله اردوی تیم ملی رویینگ بزرگسالان
امیر محمد یونسی و حمیدرضا چوبداری به دومین مرحله اردوی تیم ملی رویینگ بزرگسالان برای کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ دعوت شدند.
یک دوره کلاس نجات‌غریق درجه یک بانوان در همدان برگزار می‌شود
رئیس هیئت نجات‌غریق و غواصی استان‌همدان گفت: یک دوره کلاس نجات‌غریق درجه یک ویژه بانوان در همدان برگزار می‌شود.
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی غرب کشور در ایلام شناگران همدانی با 172 امتیاز مقام اول را کسب کردند .
شناگر افسانه‌ای در اندیشه بازگشت
شناگر افسانه‌ای در اندیشه بازگشت
مربی مایکل فلپس گفت: شناگر افسانه‌ای جهان حالا چند ماه بعد از خداحافظی‌اش دوباره در حال تمرین در استخر شمال بالتیمور است.
معرفی جذاب‌ترین ورزش های آبی
بسیاری از ورزش های آبی که در فصل گرما مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرند. سابقه ای ورزشی و مسابقه ای دارند و هم اکنون هم در سطح جهان رقابت هایی برای آنها برگزار می شود اما بنا به دلایلی مورد توجه مردم عادی نیز قرار گرفته اند.
آب‌درماني به چه کساني توصيه مي‌شود؟
شايد يکي از در‌دسترس‌ترين و راحت‌ترين روش‌ها براي رفع خستگي عضلات در انتهاي يک روز پرکار و خسته‌کننده يا بعد از ورزش سخت، دوش گرفتن و رفتن به استخر باشد.
انواع ورزش‌های آبی
آب آبی عمیق، باد خنک وزیده شده در موهای شما و هیجان ماجراجویی، مسابقه و یا رقابت. با ورزش‌های آبی به هیچ وجه لحظه‌ای خسته کننده‌ نخواهید داشت.
انواع ورزش‌های آبی
آب آبی عمیق، باد خنک وزیده شده در موهای شما و هیجان ماجراجویی، مسابقه و یا رقابت. با ورزش‌های آبی به هیچ وجه لحظه‌ای خسته کننده‌ نخواهید داشت. شما سرگرم شده، ترشح شدید هورمون آدرنالین را در بدن خود تجربه نموده ‌و از آن تا حد نهایت لذّت خواهید برد. فهرست بزرگی که در زیر آمده مورد بررسی قرار دهید تا از انواع ورزش‌های مختلف آبی آگاهی پیدا نمایید.

صفحه‌ها