نمایش 1 - 10 از 98
 حجاب مانع رسیدن به پیشرفت های ورزشی نمی شود/ حجاب تنها حفاظ یک بانوی کوه نورد
بانوی کوهنورد همدانی:
یکی از بانوان محجبه کوه نورد همدان با انتقاد از وضعیت نا مناسب حجاب در کوهستان گفت: حجاب مانع رسیدن به پیشرفت های ورزشی نمی شود؛ بلکه حجاب تنها حفاظ یک بانوی کوه نورد محسوب می شود.
کوروش قپانوری مربی خستگی ناپذیر فوتبال
صالحي: وجود سیستم دلالیسم در فوتبال/ بلوري: پاس سقوط كرد زنجیره حضور همداني‌ها در لیگ قطع شد/ كرمي: تيم شهرداري شايستگي بالايي دارد
حضور بازیکنان تاثیرگذار شهرداری در خبرگزاری فارس:
هادی بلوری، کاظم صالحی و مرتضی کرمی از بازیکنان تاثیرگذار تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم هستند که به گفته آنها، بازیکنان این تیم برای رسیدن به لیگ دسته اول هم‌قسم شده‌اند.
تکواندو اوج قدرت،تواضع و انسانیت
بانوی تاریخ ساز همدانی ؛
فاطمه محمد علیزاده بانوی افتخار آفرین همدانی گفت: تکواندو ورزش مادر کره جنوبی است و نظم و ترتیب واصول پایه تکواندو از زندکی معمولی آنها سرچشمه میگیرد و جالب اینکه همین نظم و ترتیب و بخصوص احترام در بین مردم کره جنوبی موج میزند .
خانواده ای با چهار قهرمان
فرزندان ورزش؛
با فر را رسیدن ماه مبارک رمضان و شرایط خاص ورزشکاران در این ماه مبارک به خواهران تکواندو کار همانی به گفت و گو پرداختیم .
پیام پدر ایران برایم مسرت بخش بود / سفر کربلا بهترین عیدی سال نو / تمام اولین ها در سال 95 رقم خورد
مربی بااخلاق ایرانی:
مربی با اخلاق ایرانی در خصوص پیام رهبری اظهار داشت : پیام رهبری واقعا وقتی برای اولین بار دیدم باورم نمی شد که پدر ایران برای شخص من پیام داده باشند و این پیام خیلی برایم قابل احترام است و هر چه به مرور می گذرد خوشحال تر می شوم و متوجه این اتفاق بزرگ می شوم .
رنج تکواندو در کلان شهر همدان ، از نبود امکانات است نه مربی / حضور دخترم ، اصلی ترین انگیزه ورزشی من
گفت و گوی اختصاصی همدان ورزش با پزشک همدانی :
به دنبال حضور فعال بانوان همدانی از تمام اقشار در رشته های مختلف رزمی و کمبود امکانات بر آن شدیم تا با پزشک همدانی که 5 سال است در این رشته فعالیت می کنند به گفت و گو بپردازیم .
مسابقه جام جهانی فوتبال هنرمندان در هاله ای از ابهام
برگزاری مسابقه جام جهانی فوتبال که هنرمندان 10 کشور برزیل، آلمان، یونان، مجارستان، ژاپن، ترکیه، سوئد، آذربایجان، رومانی و گروه ملی هنرمندان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات در دو گروه 5 تیمی به مصاف هم می‌روند و چهره همدان رابین المللی می کند هنوز در هاله ای از ابهام است .
لزوم ایجاد مرجعیت حکمیت ورزشی در ایران / ضعف قوانین ورزشی از تبعات تغییر مدیران در ایران
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک تاکید کرد:
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک ایران ایجاد مرجع حکمیت ورزش در ایران را یکی از ضروری ترین نیازهای حقوقی ورزشکاران دانست و گفت: ایجاد مرجع حکمیت ورزشی در ایران ما را درزمینهٔ مای حل اختلافات در بین نهادهای ورزشی و ورزشکاران و داوران ، مربیان ، باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها و درزمینهٔ مای حقوقی کمک می‌کند .
کلید خوردن قهرمان پروری در ایران ؛ با آغاز طرح های استعداد یابی ورزشی
مسئول استعدادیابی فدراسیون کشتی خبرداد:
مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون کشتی کشورایجاد شناسنامه های پزشکی - ورزشی در باشگاه ها و کشف استعدادها را در استانها زیر بنای قهرمان پروری دانست و گفت:استان‌های پایلوت در اصل کار پیکر شناسی را انجام می‌دهند و نه به‌صورت سنت بلکه به‌صورت مدیریتی و سازمان‌یافته عمل می‌کنند .

صفحه‌ها