نمایش 1 - 10 از 97
خانواده ای با چهار قهرمان
فرزندان ورزش؛
با فر را رسیدن ماه مبارک رمضان و شرایط خاص ورزشکاران در این ماه مبارک به خواهران تکواندو کار همانی به گفت و گو پرداختیم .
پیام پدر ایران برایم مسرت بخش بود / سفر کربلا بهترین عیدی سال نو / تمام اولین ها در سال 95 رقم خورد
مربی بااخلاق ایرانی:
مربی با اخلاق ایرانی در خصوص پیام رهبری اظهار داشت : پیام رهبری واقعا وقتی برای اولین بار دیدم باورم نمی شد که پدر ایران برای شخص من پیام داده باشند و این پیام خیلی برایم قابل احترام است و هر چه به مرور می گذرد خوشحال تر می شوم و متوجه این اتفاق بزرگ می شوم .
رئیس سازمان ورزش بسیج کشور در گفتگو با همدان ورزش:
رئیس سازمان ورزش بسیج کشور در گفتگو با همدان ورزش:
رئیس سازمان تربیت‌بدنی بسیج کشور با اشاره به برنامه‌های آینده بسیج ورزش گفت : با توجه به سیاست‌های مختلف سازمان بسیج مستضعفین درصدد گسترش ورزش همگانی در سطح محلات و مساجد هستیم که بتوانیم از فضاهای موجود در حیاط مساجد و سرپوشیده استفاده کنیم و بدین‌وسیله یک سری از فعالیت‌ها را پوشش دهیم .
رنج تکواندو در کلان شهر همدان ، از نبود امکانات است نه مربی / حضور دخترم ، اصلی ترین انگیزه ورزشی من
گفت و گوی اختصاصی همدان ورزش با پزشک همدانی :
به دنبال حضور فعال بانوان همدانی از تمام اقشار در رشته های مختلف رزمی و کمبود امکانات بر آن شدیم تا با پزشک همدانی که 5 سال است در این رشته فعالیت می کنند به گفت و گو بپردازیم .
مسابقه جام جهانی فوتبال هنرمندان در هاله ای از ابهام
برگزاری مسابقه جام جهانی فوتبال که هنرمندان 10 کشور برزیل، آلمان، یونان، مجارستان، ژاپن، ترکیه، سوئد، آذربایجان، رومانی و گروه ملی هنرمندان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات در دو گروه 5 تیمی به مصاف هم می‌روند و چهره همدان رابین المللی می کند هنوز در هاله ای از ابهام است .
لزوم ایجاد مرجعیت حکمیت ورزشی در ایران / ضعف قوانین ورزشی از تبعات تغییر مدیران در ایران
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک تاکید کرد:
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک ایران ایجاد مرجع حکمیت ورزش در ایران را یکی از ضروری ترین نیازهای حقوقی ورزشکاران دانست و گفت: ایجاد مرجع حکمیت ورزشی در ایران ما را درزمینهٔ مای حل اختلافات در بین نهادهای ورزشی و ورزشکاران و داوران ، مربیان ، باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها و درزمینهٔ مای حقوقی کمک می‌کند .
کلید خوردن قهرمان پروری در ایران ؛ با آغاز طرح های استعداد یابی ورزشی
مسئول استعدادیابی فدراسیون کشتی خبرداد:
مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون کشتی کشورایجاد شناسنامه های پزشکی - ورزشی در باشگاه ها و کشف استعدادها را در استانها زیر بنای قهرمان پروری دانست و گفت:استان‌های پایلوت در اصل کار پیکر شناسی را انجام می‌دهند و نه به‌صورت سنت بلکه به‌صورت مدیریتی و سازمان‌یافته عمل می‌کنند .
داور بین المللی فوتبال ایران عنوان کرد:
بهاره سیفی داور بین المللی فوتبال کشور جسارت و قدرت تصمیم گیری سریع در سخت ترین شرایط را از مهمترین خصوصیات یک بانوی داور دانست.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشورگفت: در همه استانها و در سراسر کشور ورزشکاران و نخبگان همگی در حماسه 9 دی حضور دارند و مهمترین مشخصه تمام آن ها قبول داشتن نظام و و قهرمانی های پی در پی در میادین مختلف بین المللی است که باعث به اهتزار در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و به صدا درآمدن سرود کشورمان است و تمام این ها در راستای حماسه 9 دی ، 22 بهمن و..... است .
پیش بینی تیتر رسانه ها در هفته های آتی: ورزش همدان در خواب عمیق زمستانی
هشدار جدی به مسئولان کشوری؛
بحث اسپانسر ورزشی چیزی مثل یک بده و بستان است و اسپانسر نگاه می کند چه چیزی عاید او می شود و در اینجا شاید مسئولین هیات های ورزشی نتوانند کار ی کنند اما مدیر کل اداره ورزش می تواند به نفع هیات های ورزشی خدماتی را به بعضی صنایع و کارخانه ها بدهد و بعد از چند سال شاید طرحی دیر بازده باشد اما بالاخره جواب می دهد و کارمندان و کارکنان آن اداره وقتی به سوی یک رشته ورزشی سوق داده شدند کم کم تعامل و همکاری هم به وجود می آید .

صفحه‌ها