نمایش 1 - 10 از 92
اشتغال اصلی ترین خواسته مدال آوران / آقای رئیس جمهور، ورزش شغل نیست ؛ علاقه است
جدی ترین مطالبات ورزشکاران از رئیس جمهور:
چند روزی است که از انتخابات ریاست جمهوری ایران می گذرد و دکتر روحانی بار دیگر بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و تمام اقشار به دنبال محقق شدن وعده های های این نامزد انتخاباتی هستند .
پاس در سرازیری سقوط به لیگ دسته سوم / یکي فکر یار است و یکی فکر خود!
مسؤولان به دنبال پیدا کردن کلید انتخابات ریاست جمهوری هستند
بعد از حذف ناباورانه تیم پاس از مرحله نهایی لیگ دسته دوم، این بار این تیم در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرار گرفته است اما مسؤولان ارشد همدان به جای رسیدگی به این مشکل در حال پیدا کردن کلید انتخابات هستند.
مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران
مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران
در انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد ماه حسن روحانی توانست با وعده های گرم و پرحرارت توجه بسیاری از آحاد مردم را به خود جلب کند و با آرایی باور نکردنی رئیس جمهور شود ، مردم که با ریسمان های باز نشده بیکاری و وضع نامطلوب اقتصادی دست و پنجه نرم می کردند به دنبال دریچه ای روشن برای ارتقا سطح فرهنگی و اجتماعی خود بودند و به وعده های روحانی دل سپردند غافل از اینکه نه تنها وعده ها محقق نشد بلکه وضع اقتصادی نیز بدتر شد حال که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته ایم سایت خبری همدان ورزش به تناسب قشری خود به مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی می پردازد .
رئیس هیات دوچرخه سواری همدان با اشاره به اینکه اکثر مسئولیت های ورزشی در نگاهی گذار مشخص می کند که چه تعداد افراد غیر ورزشی بر کرسی های ورزشی تکیه زده اند بیان داشت : تمام دستگاه های اجرایی اعم از دانشگاه ها و ادارات و مراکز فرهنگی و ...........و تمام کسانی به نوعی متولی امر ورزش در استان هستند باید کارنامه ورزشی آن ها مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود چه تعداد افراد غیر ورزشی فضای جامعه ورزش را تنگ کرده اند .
نگاهی به تحول ورزش بانوان پس از پیروزی انقلاب/درخشش بر سکوی قهرمانی با حجاب اسلامی
بسیاری بر این باور بودند که ورزش کردن با تغییر حجاب و پوشش بانوان ایرانی، کاری دشوار و نشدنی است اما با گذشت سی و هفت سال از انقلاب، شاهد آن هستیم که حجاب نه فقط مانعی برای روی آوردن بانوان به ورزش نشد، که به یکی از موفقیت‌های بانوان در ورزش نیز تبدیل شد.
قابل توجه مسئولین:
با همت جوانان همدانی زمینی که بریا فرشو مواد مخدر از آن استفاده می شد به زمین فوتبال خاکی برای جوانان آن منطقه تبدیل شد و تنها درخواست خانواده ها و جوانان محله نصب چمن در این منطقه است .
وعده های صد روزه ی دولت ، صد ساله می شود/ همدان 79 پروژه ورزشی نیمه کاره دارد
پروژه هایی که به تاریخ سپرده شد:
در کل کشور شاهد پروژه های نیمه کاره و رها شده ورزشی هستیم که بعضی از آن ها نمایشی برای تبلیغات انتخابات بودند و برخی دیگر به حال خود رها شدند .
سهم گمشده ورزش بانوان در همدان؛ امکانات کافی نیست
کم توجهی به سلامت نیمی از جامعه؛
همدان- فقر حرکتی اصلی ترین عامل ایجاد آسیب‌های فیزیولوژیک است که از کودکی تا بلوغ و میانسالی زنان را تهدید می‌کند و این درحالی است که ورزش بانوان در همدان به فراموشی سپرده شده است.
بی‌‌توجهی مدیران ارشد به ورزش استان همدان در ماه‌های پایانی دولت یازدهم
علاوه بر سیاسی شدن ورزش، ورود مدیران سیاسی و دولتی غیر متخصص به این عرصه و ایجاد بی‌عدالتی در میان رشته‌های ورزشی بی‌توجهی مدیران ارشد استان نسبت به امر ورزش در ماه‌های پایانی دولت از دیگر تبعات اتکای ورزش استان به بودجه و مدیران دولتی است.
تکمیل ۷۹ پروژه نیمه تمام ورزشی استان همدان در گرو ۷۰ میلیارد تومان اعتبار
بنابر اعلام مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برای تکمیل ۷۹ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان همدان بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است اما امسال تنها ۳ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها تخصیص یافته است.

صفحه‌ها