نمایش 1 - 10 از 88
نگاهی به تحول ورزش بانوان پس از پیروزی انقلاب/درخشش بر سکوی قهرمانی با حجاب اسلامی
بسیاری بر این باور بودند که ورزش کردن با تغییر حجاب و پوشش بانوان ایرانی، کاری دشوار و نشدنی است اما با گذشت سی و هفت سال از انقلاب، شاهد آن هستیم که حجاب نه فقط مانعی برای روی آوردن بانوان به ورزش نشد، که به یکی از موفقیت‌های بانوان در ورزش نیز تبدیل شد.
قابل توجه مسئولین:
با همت جوانان همدانی زمینی که بریا فرشو مواد مخدر از آن استفاده می شد به زمین فوتبال خاکی برای جوانان آن منطقه تبدیل شد و تنها درخواست خانواده ها و جوانان محله نصب چمن در این منطقه است .
وعده های صد روزه ی دولت ، صد ساله می شود/ همدان 79 پروژه ورزشی نیمه کاره دارد
پروژه هایی که به تاریخ سپرده شد:
در کل کشور شاهد پروژه های نیمه کاره و رها شده ورزشی هستیم که بعضی از آن ها نمایشی برای تبلیغات انتخابات بودند و برخی دیگر به حال خود رها شدند .
سهم گمشده ورزش بانوان در همدان؛ امکانات کافی نیست
کم توجهی به سلامت نیمی از جامعه؛
همدان- فقر حرکتی اصلی ترین عامل ایجاد آسیب‌های فیزیولوژیک است که از کودکی تا بلوغ و میانسالی زنان را تهدید می‌کند و این درحالی است که ورزش بانوان در همدان به فراموشی سپرده شده است.
بی‌‌توجهی مدیران ارشد به ورزش استان همدان در ماه‌های پایانی دولت یازدهم
علاوه بر سیاسی شدن ورزش، ورود مدیران سیاسی و دولتی غیر متخصص به این عرصه و ایجاد بی‌عدالتی در میان رشته‌های ورزشی بی‌توجهی مدیران ارشد استان نسبت به امر ورزش در ماه‌های پایانی دولت از دیگر تبعات اتکای ورزش استان به بودجه و مدیران دولتی است.
تکمیل ۷۹ پروژه نیمه تمام ورزشی استان همدان در گرو ۷۰ میلیارد تومان اعتبار
بنابر اعلام مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برای تکمیل ۷۹ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان همدان بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است اما امسال تنها ۳ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها تخصیص یافته است.
ورزش شغل دوم نیست/ حمایت سازنده مسئول تضمین آینده ورزشکاران
درد و دل های خواندنی ورزشکاران شاغل:
مشغول بودن و قعالیت های اکثر کارمندان همدانی و مدال آوران ما را بر آن داشت تا با ورزشکاران شاغل ادارات به گفتگو بپردازیم .
غربت پژو هشگران ورزشی نشان از کم توجهی مسئولین دارد / عدم حمایت سران ورزش کشور از کتب علمی - ورزشی
مدرس فدراسیون بدنسازی مطرح کرد:
در ایران شاهد ترجمه کتبی هستیم که بدون اجازه از نویسنده آن کتاب به ترجمه آن پرداخته اند و این کار گنجینه و سطح علمی کشور و دانشگاه های ما را ضعیف می کند و اعتبار ملی زیر سوال می رود .
گزارشی از زنگ ورزش مدارس در زمستان های سرد همدان
در همدان اکثر مدارس سالن های سرپوشیده دارند و مدارسی هم که امکانات نداشته باشند می‌توانند از سالن‌های سرپوشیده که متعلق به آموزش‌وپرورش است استفاده کنند که کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد چون تردد دانش آموزان مشکل است .
ابتکار جالب یک موکب برای زائرین اربعین در استان همدان
مسئول موکب قمر بنی هاشم(ع) واقع در شهر ماماهان نیز با بیان اینکه سال گذشته به خاطر برودت هوا قریب به 2 هزار نفر اسکان داده شدند، اظهار کرد: غذای گرم نیز در اختیار زائران اربعین حسینی قرار می‌گیرد.

صفحه‌ها