نمایش 1 - 10 از 105
باید به این موضوع اذعان داشت که تفریحات و ورزش های زمستانی همچون انواع اسکی، تیوب سواری و کوهپیمایی در ذات خود ورزش های زیبایی است و حسی در آنها جریان دارد که گویی آدم را به سمت و سوی خود می کشد.
حضور ۵۰۰ دوچرخه سوار سازمان یافته در استان / بازگشت دوچرخه سوارانی که برای استانهای همجوار رکاب می زنند
رئیس هیات دوچرخه سواری استان با اشاره به حضور دوچرخه سوارانی در استانهای همجوار گفت: تمام تلاش هیات برای بازگشت حداکثری دوچرخه سوارانی است که برای استان های دیگر رکاب می زنند.
مجیدی:
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان گفت:رشته ورزشی اسکیت با استقبال بیشتر نسل جوان در استان همدان جز رشته های پرطرفدار در استان می باشد.
وقتی موش ها، تکواندو کار می شوند!!!
امروزه درمدیریت علوم ورزشی، ایمنی اماکن از اهمیت بسیاری برخوردار است و ایمنی بیش از هر چیز دغدغه متخصصین ورزشی و مسئولین حوزه سلامت جامعه می باشد.
غربت پژو هشگران ورزشی نشان از کم توجهی مسئولین دارد / عدم حمایت سران ورزش کشور از کتب علمی - ورزشی
مدرس فدراسیون بدنسازی مطرح کرد:
در ایران شاهد ترجمه کتبی هستیم که بدون اجازه از نویسنده آن کتاب به ترجمه آن پرداخته اند و این کار گنجینه و سطح علمی کشور و دانشگاه های ما را ضعیف می کند و اعتبار ملی زیر سوال می رود .
گزارش همدان ورزش از وضعیت باشگاه های ورزشی همدان
پایگاه خبری همدان ورزش با توجه به درخواست های مربیان و کارآموزان رشته های مختلف ورزشی برآن شد تا قسمتی از مشکلات این اماکن را بررسی نماید.
"سامن"؛ شهری افسانه‌ای و اسرارآمیز به قدمت هزاره‌ها+تصاویر
شهری زیرزمینی سامن یکی از جذابترین و اسرارآمیزترین آثار تاریخی استان همدان به شمار می رود که در نوع خود کم نظیر است.
ورزش میدان رقابتی سالم براس تقابل ملت ها / لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی ورزشی
در دنیای کنونی ورزش دیگر یک تفریح و سرگرمی نیست، ورزش یک صنعت پرسود است که توانایی بالایی در جذب سرمایه های پایدار دارد. ورزش میدان رقابتی نسبتا سالم برای تقابل ملت ها و ابزاری برای انتقال تفکرات فرهنگی است و این بخش اقتصادی ورزش است که این صنعت را پیش می برد.
همدان ورزش گزارش می دهد:
داوری ورزشی عبارت است از کنترل یک مسابقه ورزشی از سوی یک یا چند داور. در مسابقات ورزشی، داور به فرد یا افرادی گفته می‌شود که کار داوری یا قضاوت مسابقه ورزشی بین دو تیم را بر عهده دارند.
به صدا درآمدن آژیرخطر ناباروری در زنان ایران/ تاثیر مخرب داروهای لاغری بر باروری بانوان
مدرس فدراسیون بدنسازی در همدان:
مصرف قرص ها و داروهای چربی سوزی در باشگاههای ورزشی بانوان سلامت آن ها را تحت تاثیر قرارداده و تهدید جدی برای نسل آینده است .

صفحه‌ها