نمایش 1 - 10 از 97
حواشی تمام نشدنی هئیت بوکس همدان
هیات های ورزشی در تمام شهرها بازوان توانمند ادارات تربیت بدنی و مسئولین هستند که در حقیقت پل ارتباطی بین دو مجموعه هستند و با هر هیات با عملکرد بهتر می تواند پیشرو آن رشته ورزشی در استان خود باشد .
در گفتگو با چند کارشناس ورزشی تاکید شد؛
تنی چند از کارشناسان ورزشی همدان با تاکید بر اینکه ورزش اصلی ترین سد در مقابل اعتیاد است؛ از روند بی رویه ی رشد اعتیاد در جامعه به شدت انتقاد کردند.
ازآموزش های رزمی تا زندان های انفرادی / نرم شدن روزهای سخت اسارت با آموزش های سخت رزمی
خاطرات شنیدنی آزادگان دفاع مقدس؛
در جنگ هشت ساله علاوه براينكه بسياري از اهالي ورزش اجازه نفس كشيدن به دشمن متجاوز را ندادند، بسياري نيز براي شاد كردن دل مردم در جبهه قهرماني تمام توان خود را به كار گرفتند.
مدال های ورزشی همچون میوه ای برشاخه درخت ،باعث تواضع فرد گردد / ورزش عامل بزرگ فروتنی / حمایت های همه جانبه همسرم مهمترین عامل موفقیت
بانوی تاریخ سازتکواندو همدان؛
سیده معصومه حسینی بانوی قهرمان تکواندو همدان گفت: قهرمان واقعي كسی است که هرچه پربارتر می شود بايد خضوع و خشوع بيشتري پيداكند درست مانند درختي که هر چه پربارتر شود سر به زيرتر مي شود .
استعفا پشت استعفا /خداحافظی برقعی تنها بعد از 6 ماه ریاست / پشت پرده ماجرا چه مي‌گذرد؟
انگار استعفای رؤسای هیأت‌ بدمینتون در همدان به یک اپیدمی تبدیل شده است که در فاصله کمتر از یک سال دو رئیس از سمت خودشان در این هیأت استعفا می‌دهند.
انتظارات ورزشکاران همدانی از بانوی فاتح اورست در شورای شهر؛
پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز همزمان با دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در استان های کشور برگزار شد .
اشتغال اصلی ترین خواسته مدال آوران / آقای رئیس جمهور، ورزش شغل نیست ؛ علاقه است
جدی ترین مطالبات ورزشکاران از رئیس جمهور:
چند روزی است که از انتخابات ریاست جمهوری ایران می گذرد و دکتر روحانی بار دیگر بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و تمام اقشار به دنبال محقق شدن وعده های های این نامزد انتخاباتی هستند .
پاس در سرازیری سقوط به لیگ دسته سوم / یکي فکر یار است و یکی فکر خود!
مسؤولان به دنبال پیدا کردن کلید انتخابات ریاست جمهوری هستند
بعد از حذف ناباورانه تیم پاس از مرحله نهایی لیگ دسته دوم، این بار این تیم در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرار گرفته است اما مسؤولان ارشد همدان به جای رسیدگی به این مشکل در حال پیدا کردن کلید انتخابات هستند.
مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران
مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران
در انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد ماه حسن روحانی توانست با وعده های گرم و پرحرارت توجه بسیاری از آحاد مردم را به خود جلب کند و با آرایی باور نکردنی رئیس جمهور شود ، مردم که با ریسمان های باز نشده بیکاری و وضع نامطلوب اقتصادی دست و پنجه نرم می کردند به دنبال دریچه ای روشن برای ارتقا سطح فرهنگی و اجتماعی خود بودند و به وعده های روحانی دل سپردند غافل از اینکه نه تنها وعده ها محقق نشد بلکه وضع اقتصادی نیز بدتر شد حال که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته ایم سایت خبری همدان ورزش به تناسب قشری خود به مروری بر وعده های ورزشی دولت روحانی می پردازد .
رئیس هیات دوچرخه سواری همدان با اشاره به اینکه اکثر مسئولیت های ورزشی در نگاهی گذار مشخص می کند که چه تعداد افراد غیر ورزشی بر کرسی های ورزشی تکیه زده اند بیان داشت : تمام دستگاه های اجرایی اعم از دانشگاه ها و ادارات و مراکز فرهنگی و ...........و تمام کسانی به نوعی متولی امر ورزش در استان هستند باید کارنامه ورزشی آن ها مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود چه تعداد افراد غیر ورزشی فضای جامعه ورزش را تنگ کرده اند .

صفحه‌ها