همراه اول
23. اسفند 1401 - 14:43   |   کد مطلب: 35138
سرپرست تیم فوتسال (رسانه ورزش) خبرنگاران همدان،
تنور فوتسال خبرنگاران همدانی گرم‌تر شد
سرپرست تیم فوتسال (رسانه ورزش) خبرنگاران همدانی از آغاز دور جدید تمرینات این تیم با شیوه و نظم بهتری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش، فرشید گل‌محمدی در گفتگو با جمع ورزشی نویسان همدانی اظهار کرد: تقریباٌ از سال ۹۰ به طور مسنجم تیم فوتبال و فوتسال خبرنگاران همدانی شکل گرفته و طی این ده سال اتفاقات زیادی در عرصه های مختلف صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف تشکیل این تیم ایجاد روحیه نشاط در بین همکاران رسانه ای بوده است خاطر نشان کرد: شالکه اصلی تیم رسانه ورزش همدان را پرسنل رسانه های فعال استان تشکیل دادند و طی این مدت ضمن حضور در رقابت های رسمی عناوینی هم کسب شده و همچنین در چندین دیدار خیریه هم حضور داشتیم.

سرپرست تیم فوتسال (رسانه ورزش) خبرنگاران همدان یاد آور شد: در گذشته تیم رسانه ورزش همدان به صورت همزمان در دو رشته فوتبال و فوتسال فعالیت داشته است اما به تازگی با مشورت بزرگترهای تیم بنا را بر تشکیل تیم فوتسال و برگزاری تمرینات منظم زیر نظر مربی دارای مدرک و صاحب سبک گذاشتیم.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین مشکل ما در همدان نداشتن سالن مناسب تمرینی است که با رایزنی های انجام شده امیدواریم بتوانیم با همکاری اداره ورزش وجوانان یک سانس  ثابت در یکی از اماکن داخل شهر هماهنگ شود تا از ابتدای سال ۱۴۰۲ با شکل بهتری تمرینات خود را پیگیری کنیم.

گل محمدی با اشاره به اینکه در صورت فراهم شدن شرایط لازم نخستین دوره مسابقات خانه های مطبوعات ایران جام شهدای رسانه در سال آینده برگزار خواهد شد گفت: با اعلام خانه مطبوعات کشور این رقابت ها قرار است سال آینده با حضور حداقل ۱۶ تیم در یکی از استان ها برگزار شود و تیم فوتسال رسانه ورزش همدان که برای این رقابت ها خود را آماده می کند.

وی ادامه داد: برای تشکیل و ادامه فعالیت هر تیم ورزشی  بودجه مناسب برای البسه، دستمزد مربی و هزینه های جاری لازم است که در نخستین رایزنی و اقدام جناب مسعود جواندل صاحب امتیاز مجموعه رسانه ای سپهر غرب و همچنین شرکت علیصدر بخشی از هزینه های تیم را تقبل کردند که وظیفه دارم از هر دو این بزرگواران تشکر میکنم.

سرپرست تیم فوتسال (رسانه ورزش) خبرنگاران همدان یادآور شد: مذاکره با یکی از مربیان فوتسال همدان صورت گرفته که در آینده نزدیک با امضای قرارداد با وی دور جدید تمرینات تیم فوتسال شکل بهتری خواهد گرفت.

وی در پایان ضمن تشکر از هیات مدیره خانه مطبوعات استان همدان خاطرنشان کرد: این تیم متعلق به هیچ گروه خاصی و درب سالن تمرین  به روی همه عزیزانی که به هر دلیل با مجموعه های رسانه ای استان همکاری و ارتباط دارند باز است و مشتاق هستیم تا از همه عزیزان در این تیم حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار