همراه اول
27. خرداد 1398 - 10:59   |   کد مطلب: 21913
دو ابرخودروی فراری، مجهز به موتور ۶.۳ لیتری، ۱۲ سیلندر هیبریدی با قدرتی معادل ۹۵۰ اسب بخار و حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت با قیمتی حدود ۱۲ میلیارد تومان قیمت گذاشته شده است.

دو دستگاه لافراری یا همان F150 در طول دوهفته گذشته به‌فروش گذاشته شده است. دو هفته پیش یک دستگاه از این خودرو در لوگزامبورگ و این هفته نوبت به سرمایه‌داران عرب رسید تا شاهد حضور دومین ابرخودرو لافراری در نمایشگاه ‌ال قلم دبی باشند.

 

هر دو این ابرخودروها قرمز رنگ و مجهز به موتور 6.3 لیتری، 12 سیلندر هیبریدی با قدرتی معادل 950 اسب بخار است. با 950 اسب بخار توان موتور، در کمتر از 3 ثانیه به شتاب صد کیلومتر در ثانیه می‌رسد. حداکثر سرعت لافراری 350 کیلومتر در ساعت است. قیمتی برای این خودرو در دبی اعلام نشده است  ولی نسخه‌ای که در نمایشگاه پریرا لوگزامبورگ آلمان به نمایش درآمد، با پیشنهادی در حدود 3 میلیون یورو روبه رو شده است. شاید این خودرو تا حالا به‌ فروش رسیده باشد و شاید هم یک پیشنهاد صوری بوده است. به هرحال، تنها می‌توان گفت که در حال حاضر این خودرو برای خرید در دسترس طرفداران واقعی آخرین محصول فراری قرار گرفته است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار