23. اسفند 1395 - 23:06   |   کد مطلب: 30569
سرنوشت رئال مادرید در پایان راه چگونه رقم خواهد خورد؟!
اختصاصی | رئال مادرید دقیقا 10 سال پیش در لیگی که به لیگ بازگشت ها معروف شد، توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،به نقل از ورزش 11، فصل 2006-2007، رئال مادرید با فابیو کاپلو در حالی که در یک مقطع 10 امتیاز نیز از بارسلونا عقب افتاده بود، در نهایت قهرمان لالیگا شد. در کنار افت عجیب بارسا در مقطع پایانی فصل، نمی توان از نقش بازگشت های بزرگ رئال در دیدار مقابل تیم هایی مثل اسپانیول، رکرتیوو، سویا، ساراگوسا و مایورکا به سادگی گذشت.

امسال نیز همان اتفاق در حال تکرار شدن است؛ با این تفاوت که کهکشانی ها مدت هاست در صدر قرار دارند ولی این امر بدون بازگشت های بزرگ امکان نداشت. در واقع رئال تا به اینجا 16 امتیاز را زمانی کسب کرده که ابتدا از حریف خود عقب افتاده است.

رئال مادرید شب گذشته 1-0 از بتیس عقب بود؛ ولی در ادامه توانست دو گل زده و پیروز شود. رئال در زمین آلاوز نیز ابتدا 1-0 عقب افتاد و سپس توانست 4 گل بزند. برابر دپورتیوو نیز رئال در برنابئو 1-2 عقب افتاده بود و سپس دو گل زد و پیروز شد. چند هفته پیش هم رئال در زمین ویارئال تا دقیقه 67 با نتیجه 2-0 عقب بود ولی سه گل زد و سه امتیاز حساس را کسب کرد.

همچنین می توان به کسب تساوی برابر ویارئال، ایبار، لاس پالماس و بارسلونا نیز اشاره کرد که در همه آنها رئال ابتدا از حریف خود عقب افتاده بود.

دیدگاه شما