13. آبان 1396 - 10:44   |   کد مطلب: 32755
بهترین نتیجه آزادکاران همدانی در ۴ سال اخیر در مسابقات قهرمانی کشور رقم خورد
تیم کشتی آزاد همدان با کسب ۳ نقره و یک برنز و کسب عنوان پنجم مسابقات قهرمانی کشور بهترین نتیجه خود در ۴ سال اخیر را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،تیم کشتی آزاد استان همدان با ایستادن در جایگاه پنجم مسابقات کشتی قهرمانی کشور و کسب ۳ مدال نقره و یک برنز بهترین نتیجه خود را در ۴ سال اخیر در این مسابقات رقم زد.
تیم کشتی آزاد استان همدان در مسابقات قهرمانی کشور ( گروه الف) که با حضور ۱۰ تیم برتر کشور روزهای دهم تا دوازدهم آبان ماه در شهر خرم آباد برگزار شد با پیروزی بر تیم های لرستان میزبان مسابقات، قزوین و توابع تهران و باخت در مقابل کرمانشاه و البرز در جایگاه پنجم این مسابقات ایستاد.
در بخش انفرادی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور نیز میثم فیروز آبادی، رضا اسدی پور و دانیال شریعتی نیا از تیم کشتی آزاد استان همدان به مدال نقره رسیدند و علیرضا کریمی نیز به مدال برنز دست یافت و مهران میرزایی هم در جایگاه چهارم ایستاد.
تیم کشتی آزاد استان همدان در ۴ سال اخیر مسابقات قهرمانی کشور نتوانسته بود به جمع پنج تیم برتر مسابقات راه بیابد و در سال های ۹۳ و ۹۴ نیز به ترتیب در جایگاه نهم و هشتم کشور قرار گرفته بود.
در این مسابقات تیم مازندران قهرمان شد. کرمانشاه در جایگاه دوم ایستاد. تهران به مقام سومی رسید و البرز نیز چهارم شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار