27. آبان 1396 - 9:22   |   کد مطلب: 32861
تمام تلاشم رسیدن به دوبنده تیم ملی است
قهرمان وزن 60 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج گفت: تمام تلاشم را خواهم کرد تا به دوبنده تیم ملی برسم.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،مهران محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان، با اشاره به قهرمانی خود در مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج که روز گذشته در گیلان برگزار شد، افزود: سطح مسابقات بالا بود و رقبا از آمادگی بالایی برخوردار بودند.

وی تصریح کرد: اگرچه مسابقات در گروه ج برگزار می‌شد اما بیشتر شهرها از استان و شهرهای دیگر کشتی‌گیر به مسابقات آورده بودند و از طرفی چون در گروه «ج» فقط به نفر اول مسابقات سهمیه داده می‌شود، این امر استرس ورزشکاران را دوچندان کرده بود.

قهرمان کشتی فرنگی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: خداراشکر در این مسابقات 6 کشتی گرفتم و همه را با پیروزی از تشک خارج شدم.

وی درباره برنامه‌های آتی خود اظهار داشت: با کسب سهمیه انتخابی تیم ملی، خود را برای حضور در جام تختی که چند ماه دیگر برگزار خواهد شد آماده می‌کنیم و امیدوارم در این رویداد هم موفق ظاهر شوم.

عضو سابق تیم ملی یادآور شد: تمام تلاشم را خواهم کرد تا به دونده تیم ملی برسم. البته با مشکل مصدومیت روبرو هستم که امیدوارم این مصدومیت من را اذیت نکند و راحت‌تر بتوانم به اهداف خود برسم.

وی درباره رقبای نامدار خود در این وزن برای مرحله نهایی انتخابی تیم ملی عنوان کرد: تمام کشتی‌گیرانی که به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی می‌رسند قطعا خوب و ‌باکیفیت هستند، اما اگر بخواهم از رقبای نامدار و اصلی خود نام ببرم باید به نفراتی چون محمدفقیری و شیرزاد بهشتی اشاره کنم.

محسنی در پایان با تشکر از مربیان خود گفت: از مصطفی یونسی‌نیا قهرمان خوب و نامی استان همدان که در راه آماده‌سازی من تلاش زیادی کرد، نهایت تشکر را دارم.

فارس 

دیدگاه شما

آخرین اخبار