10. تير 1397 - 8:19   |   کد مطلب: 33920
طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه نهاوند برگزار می‌شود
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از برگزاری طرح نشاط معنوی در 5 بقعه سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،حجت‌الاسلام اسدپور در این زمینه اظهار کرد: همه ساله همزمان با تابستان و اوقاف فراغت، سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای استفاده از ظرفیت فرهنگی بقاع متبرکه و امامزادگان در کشور اقدام به برگزاری طرح نشاط معنوی می‌کند.
وی افزود: بهینه‌سازی اوقات فراغت با هدف تقویت بنیه اعتقادی، دینی و ارزش‌های انقلاب و سوق دادن نسل جوان به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه از جمله اهداف اصلی این طرح معنوی است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از برگزاری طرح نشاط معنوی در 5 بقعه سطح این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این بقاع شامل امامزاده مهدی(ع) نهاوند، شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند ، یونس(ع) روستای مهین آباد ، امامزاده ابراهیم(ع) روستای دره ابراهیم و جعفر(ع) روستای کوهانی خواهد بود.
وی هدف از اجرای این طرح را استفاده از ظرفیت طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان در تعطیلات تابستان برشمرد و گفت: این طرح از ابتدای تیرماه شروع می‌شود و تا پایان مردادماه ادامه دارد.
حجت‌الاسلام اسدپور کلاس‌های طرح نشاط معنوی را شامل کلاس‌های قرآن در رشته‌های مختلف کلاس‌های فرهنگی، احکام، مشاوره و اخلاق و برنامه‌های فرهنگی و اردویی عنوان کرد.
وی عنوان کرد :علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به بقاع متبرکه اعلام شده در طرح مراجعه کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند یادآور شد: در این طرح 5 مبلغ روحانی با این اداره در زمینه فعالیت های تبلیغی و دینی  در ایام برگزاری ویژه برنامه نشاط معنوی همکاری خواهند داشت .

دیدگاه شما

آخرین اخبار