پیغام خطا

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileL64HQW): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1962 از /home/hamedanvar/domains/hamedanvarzesh.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • Warning: file_put_contents(temporary://filezp8xLE): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1962 از /home/hamedanvar/domains/hamedanvarzesh.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
28. تير 1397 - 8:45   |   کد مطلب: 33960
جشنواره خانوادگی گلف در همدان برگزار می شود
رییس هیئت گلف استان از برگزاری جشنواره خانوادگی گلف در روز جمعه 29 تیرماه سال جاری در همدان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،علی اصغر سالوند با اعلام این مطلب اظهار کرد : جشنواره خانوادگی گلف در سایت تخصصی مینی گلف همدان در استادیوم شهید شمسی پور ( سعیدیه ) برگزار خواهد شد . 
وی ادامه داد : این جشنواره جهت همگانی کردن رشته مفرح گلف و زیر مجموعه های آن مانند مینی گلف . وودبال و بهکاپ روز جمعه 29 تیر ماه سال جاری از ساعت 9 صبح الی 12 در قالب کارگاه آموزشی رایگان برگزار خواهد شد . 
رییس هیئت گلف استان توسعه و معرفی رشته مفرح گلف در بین خانواده ها و نقش آن در ایجاد فضایی شاد و با نشاط در پر کردن اوقات فراغت را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد .
وی اضافه کرد : شرکت کنندگان در این دوره پس آموزش های اولیه در قالب تیم های خانوادگی در مسابقه ای دوستانه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت .

دیدگاه شما

آخرین اخبار