پیغام خطا

  • Warning: file_put_contents(temporary://filer22u2Q): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1962 از /home/hamedanvar/domains/hamedanvarzesh.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • Warning: file_put_contents(temporary://filebbfsQ6): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1962 از /home/hamedanvar/domains/hamedanvarzesh.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
28. تير 1397 - 9:35   |   کد مطلب: 33961
    سقوط پاراگلایدر در همدان یک مجروح بر جا گذاشت
رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان گفت: سقوط یک دستگاه پاراگلایدر در سایت پروازی شهرستانه تویسرکان منجر به مصدومیت یک مرد میانسال شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش، رحمت الله الوندی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه عصر روز گذشته در سایت پروازی شهرستانه حد فاصل پیست تاریک دره همدان به سمت جاده تویسرکان رخ داد.

وی با بیان اینکه در این حادثه، مرد 50 ساله تهرانی هنگام فرود آمدن، کنترل پاراگلایدر را از دست داد و به شدت با زمین برخورد کرد افزود: این ورزشکار از ناحیه پا دچار جراحاتی شده بود که بلافاصله توسط هلال احمر به بیمارستان منتقل شد.
الوندی بیان کرد: جشنواره پاراگلایدر از 27 تیر به مدت سه روز به میزبانی سایت پروازی شهرستانه در حال اجرا است.
رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان اظهار داشت: با وجود مستقر بودن تیم پزشکی ورزش و جوانان در این محل اما به دلیل نبود آمبولانس، تیم های هلال احمر نیز از ساعت 16 تا 20 در این محل حضور دارند.
به گزارش ایرنا 29 آبان سال 95 نیز بر اثر سقوط یک پاراگلایدر در سایت پروازی شهرستانه تویسرکان، 2 برادر 27 و 34 ساله با سابقه بیش از پنج سال پرواز که خلبان و کمکی این پاراگلایدر بودند، جان باختند.
جشنواره پاراگلایدر کشور در چارچوب برنامه های رویداد بین المللی همدان 2018 در 2 بخش بانوان و آقایان و در قالب جشنواره پروازهای آزاد و مسابقه هدف زنی در حال اجرا است.
استان همدان دارای سایت پروازی در سه منطقه شهرستانه، بارابند و اسدآباد است.

 

انتهای پیام /* 

دیدگاه شما

آخرین اخبار