1. شهريور 1397 - 9:06   |   کد مطلب: 34015
با هدف طلا در فینال حاضر شده بودم/ با یک دهم اختلاف سوم شدم
دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اندونزی گفت: همیشه سطح مسابقات آسیایی بالاتر از همه مسابقات در آسیا است و من با هدف طلا در فینال حاضر شده بودم اما قسمت این بود که مدالی بهتر از برنز نصیبم نشود.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،مه‌لقا جام‌بزرگ بعد از کسب مدال برنز تیراندازی در رشته 3 وضعیت بانوان گفت: همیشه سطح مسابقات آسیایی بالاتر از تمام رقابت‌ها در آسیا است و در تیرادازی نیز تقریبا همه حریفان ما آسیایی هستند ضمن اینکه چند کشور جدید هم به جمع رقبای ما اضافه شده بود.

وی افزود: شرایط بچه‌های تیراندازی ما هم خیلی خوب بود و در کل لطف خداوند شامل حال من شد که بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم هرچند که با یک دهم اختلاف سوم شدم اما بازهم خداراشکرمی کنم.

وی ادامه داد:همیشه برای کسی که در فینال بازی می‌کند تیر آخر تعیین کننده است و قبول ندارم که در تیر آخر بی دقتی کرده باشم اما مسابقه هرچه رو به پایان می رفت هم فشار رویم بیشتر می‌شد و هم ضربان قلبم بالا می‌رفت.چون که من با هدف طلا در فینال حاضر شده بودم ، بازی را رها نکردم اما قسمت این بود که مدالی بهتر از برنز نصیبم نشود.

جام‌بزرگ با اشاره به نوسان خودش در مرحله مقدماتی خاطرنشان کرد: با اینکه همیشه در به‌زانو عملکرد خوبی داشتم اما نتوانستم در وضعیت به‌زانو عملکرد خوبی داشته باشم اما در قسمت درازکش توانستم جبران کنم و در 40 تا تیرفقط 2 نمره کم آوردم و در ایستاده هم توانستم با یک عملکرد متوسط فینالیست شوم.

وی در خاتمه افزود: امیدوارم مدال بعدی ام خوش‌رنگ‌تر باشد و بتوانم سهمیه المپیک را نیز کسب کنم.

دیدگاه شما