22. ارديبهشت 1398 - 13:24   |   کد مطلب: 34743
معاون سیاسی استاندار همدان گفت: با بیان اینکه دشمنان به دنبال ناتوان کردن مردم ایران هستند، تصریح کرد: افراد سودجو نیز همسو با اهداف دشمن در حوزه اعتیاد اقدام می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،مصطفی آزادبخت  ظهر امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با اشاره به اینکه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استان از انسجام خوبی برخوردار است اظهار داشت: در بحث پیشگیری باید از کمک و  ورود سمن‌ها و مردم  برخوردار شویم.

وی با تاکید بر اینکه باید به موضوع مبارزه با مواد مخدر حرفه‌ای ورود کنیم، ابراز کرد:  جای یک سایت در امر مبارزه و پیشگیری از اعتیاد که همواره به‌روز شود، در فضای مجازی خالی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه دشمنان به دنبال ناتوان کردن مردم ایران هستند،  تصریح کرد: افراد سودجو نیز  همسو با اهداف دشمن در حوزه اعتیاد اقدام می‌کنند. بنابراین باید در زمینه مبارزه با مواد مخدر حساسیت و جدیت بیشتری وجود  داشته باشد.

آزادبخت  با تاکید بر اینکه مراکز ماده 15  باید تقویت شود، ابراز کرد: رفع کمبودهای مراکز ماده 16  در دستور کار قرار بگیرد. همچنین راه‌اندازی  مرکز ماده 16 نهاوند باید با جدیت دنبال شود.

 

وی  با بیان اینکه اعتیاد  به مواد مخدر نقشه شوم استکبار برای زمین گیر کردن ملت است،  تاکید کرد: باید در حوزه پیشگیری و مبارزه با اعتیاد به‌روز باشیم و در خصوص مواد مخدر جدید مانند «گل» نیز آگاهی‌های لازم را در اختیار مردم قرار دهیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خواستار فعالیت ویژه در حوزه فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شد و گفت: اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد می‌تواند موثر باشد؛ در بحث پیشگیری با ورود سمن‌ها و مردم باید جدی ورود کرد.

آزادبخت  در بخش دیگری از سخنانش به بیانیه شورای عالی امنیت ملی در رابطه با عهدشکنی آمریکا و فرصت‌سوزی اروپایی‌ اشاره کرد و گفت:  سیاست کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده در مسیر حمایت از مظلومان و مقابله با جهانخواران و مستکبران پیش می‌رود.

وی گفت: مردم ایران همواره پشتیبان سیاست‌های نظام بوده و هستند و روز گذشته نیز با حضور خود در راهپیمایی حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی نشان دادند.

انتهای پیام/ ع

دیدگاه شما

آخرین اخبار