18. تير 1398 - 22:02   |   کد مطلب: 34897
همدان ورزش
کلاس های اوقات فراغت تابستان توسط هیئت گلف استان برگزار می گردد .

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،کلاس های اوقات فراغت تابستان توسط هیئت گلف برگزار می شود . علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف بیان کرد : پركردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان گاه به معضلى جدى براى والدين تبديل مى شود. ولی اگر از اوقات فراغت تابستان به خوبى استفاده شود، مى تواند به دورانى اثرگذار و حتي نقطه عطفي در زندگى دانش آموزان تبديل شود، البته هميشه چنين اتفاقى رخ نمى دهد. در شهرها مشكل پر كردن اوقات فراغت بيشتر به چشم مي آيد. تا نيمه شب پاى تلويزيون نشستن، ساعت ها ور رفتن بى هدف با رايانه و گوشی تلفن همراه صبح ها تا ديروقت خوابيدن و بخش عمده روز را با كسالت سپرى كردن شيوه اي رايج در نحوه گذران اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در شهرها است.

بعضى از نوجوانان، بخصوص نوجوانان پسر هم گروه هايى تشكيل مى دهند و وقتى راهى مناسب براى گذران اوقات فراغت پيدا نمى كنند، براى والدين مايه نگرانى مى شوند. چون ممكن است اوقات فراغتشان را با دست زدن به اعمال نابهنجار و حتى بزهكارى پركنند . 
وی در ادامه گفت : بنابراین هیئت گلف استان با هدف پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به بهترین نحو ممکن ، با تشکیل کلاس های تابستانی جهت آموزش ورزش گلف و رشته های زیر مجموعه آن مانند مینی گلف ، وودبال و بهکاپ گام بلندی در این راستا برداشته است . 
سالوند افزود : ما به لطف اداره کل ورزش و جوانان استان زیر ساخت های بسیار خوبی داریم و از نظر وسایل و ملزومات این رشته ورزشی هیچ گونه کمبودی احساس نمی کنیم و با بهره گیری از مربیان مجرب و پر تلاش و اعضای اصلی و کادر بسیار خوب در هیئت کلاس ها ، جلسات تمرینی و مسابقات گوناگون را در سایت تخصصی مینی گلف همدان در مجموعه ورزشی سردار شهید شمسی پور واقع در خیابان سعیدیه و یا در بوستان ها و پارک های سطح شهر جهت همگانی نمودن ورزش گلف برگزار می کنیم و برای همشهریان و علاقمندان تسهیلات ویژه ای نیز در نظر خواهیم گرفت . 
رییس هیئت گلف اشاره ای هم به وجود ایستگاه مطالعه با حدود یکصد و چهل جلد کتاب در زمینه های گوناگون در سایت تخصصی مینی گلف داشت و گفت ورزشکاران می توانند در زمان استراحت بین تمرین ها به مطالعه بپردازند . 
در پایان وی گفت : هیئت گلف استان در مقایسه با سایر استان ها فعالیت چشمگیر و کم نظیری دارد و کلاس های آموزشی و تمرین های این هیئت همه روزه برقرار است .

 روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار