همراه اول
12. بهمن 1398 - 18:59   |   کد مطلب: 35042
گل محمدی گفت: متاسفانه در دو هفته گذشته لیگ دسته دوم فوتبال کشور داوران با اشتباهات خود ۶ امتیاز را از ما گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به تداوم اشتباهات داوری در لیگ دسته دوم فوتبال کشور اظهار داشت: در دیدار هفته پانزدهم در کرمان داور گل صددرصد ما را به دلیل اعتراضات نیمکت و بازیکنان تیم فوتبال مس کرمان مردود اعلام کرد.

وی افزود: همچنین در این دیدار داور یک پنالتی به ضرر تیم ما گرفت که به اعتقاد اکثر کارشناسان این تصمیم کاملاً اشتباه بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شکست هفته گذشته برابر استقلال ملاثانی گفت: در این دیدار از ابتدای مسابقه کاملاً سوار بر بازی بودیم و در نیمه اول نیز موقعیت های بسیار خوبی خلق کردیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: اما روی یک موقعیت و اشتباه در نیمه دوم برخلاف جریان بازی گل خوردیم و بعد از گل نیز بازی را در دست گرفتیم و جملات متعددی انجام دادیم.

وی با اشاره به مردود اعلام شدن پنالتی تیم فوتبال شهرداری همدان در این دیدار بیان کرد: در حملات متعددی که انجام دادیم در یک فرار مهدی خلج صاحب موقعیت پنالتی شدیم که داور بی درنگ سوت زد و خطای پنالتی را به نفع ما اعلام کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: بعد از اعلام پنالتی تمام نیمکت و بازیکنان استقلال ملاثانی روی داور بازی ریختند و داور تحت فشار تصمیم خود را برگرداند که در هیچ کجای فوتبال داور با فشار نیمکت حریف پنالتی خود را بر نمی گرداند.

وی با بیان اینکه نتایج دو بازی گذشته ما ارتباطی به مسائل فنی ندارد، گفت: متأسفانه شاهد این هستیم که اتفاقات و حواشی بیرون زمین نتایج را رقم می‌زند و در این شرایط کمیته داوران باید در چیدمان داوران دقت بیشتری کند.

گل‌محمدی افزود: داوری که با تحت تاثیر قرار گرفتن چند نفر کنار زمین تصمیم خود را برمی‌گرداند چگونه می‌تواند در جو سنگین پر تماشاگر قضاوت کند به راحتی در دو دیدار گذشته داوران سر ما را بریدند.

وی با اشاره به دیدار این هفته تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در این هفته میهمان تیم خوب و باشخصیت فولاد نوین اهواز هستیم این تیم یکی از تیم‌های خوب لیگ دسته دوم فوتبال کشور بوده که فوتبال زیبایی را ارائه می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان افزود: اما در این دیدار با توجه به نتایج گذشته برای کسب امتیاز به اهواز سفر می‌کنیم و به چیزی به جز گرفتن امتیاز فکر نمی‌کنیم.

وی با اشاره به لزوم حمایت در هفته‌های حساس لیگ دسته دوم فوتبال کشور بیان کرد: تا پایان نیمه فصل نخست مسابقات شرایط و حمایت‌ها از تیم فوتبال شهرداری بسیار مناسب بود اما با شروع تعطیلات نیم فصل این حمایت‌ها بسیار کم رنگ شد و ما حتی نتوانستیم تیم را به خوبی تقویت کنیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: نبود زمین تمرین، عدم پرداخت به موقع منابع مالی در نیم فصل که باعث شد تمرینات خود را دیرتر آغاز کنیم و عدم جذب و تقویت تیم همه و همه دست به دست هم داد تا شرایط به خوبی پیش نرود.

وی با اشاره به انتظار خود از مدیران شهرداری همدان گفت: هر چه به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم نقش حمایت مدیران شهرداری از شهردار و اعضای شورای شهر و ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان پر رنگتر از گذشته می‌شود و انتظار داریم حمایت‌ها بسیار بیشتر از گذشته شود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد:  انتظار داریم در این هفته‌ها که تیم ها با یک برد و باخت در جدول جا به جا می‌شوند پرداخت‌های مالی به موقع انجام شود و هنوز ۱۰ بازی و ۳۰ امتیاز باقی مانده و می‌توانیم در صورت حمایت مطلوب به جمع مدعیان بازگردیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار