همراه اول
20. آبان 1399 - 10:51   |   کد مطلب: 35055
شهردار همدان گفت: صد در صد تیم فوتبال شهرداری همدان مورد حمایت اعضای شورای اسلامی شهر همدان و مدیریت شهری است.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش،عباس صوفی صبح روز سه‌شنبه در بازدید از تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به حمایت قاطعانه از این تیم اظهار داشت: امسال سیاست اعضای شورای شهر، مدیریت شهری، هیئت مدیره، ریاست و معاونین سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بر حمایت کامل از تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری قرار گرفته است.
وی افزود: بعد از چندین سال حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور به این نتیجه رسیده‌ایم که دیگر صلاح نیست در این لیگ فعالیت کنیم و امسال هدف‌مان صعود تیم فوتبال شهرداری همدان به لیگ دسته اول فوتبال کشور است.
شهردار همدان با اشاره به انتخاب سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: رضا طلایی‌منش از مربیان باتجربه و بومی فوتبال همدان بوده که صعود یک تیم در کارنامه ایشان دیده می‌شود که امیدواریم با صعود شهرداری همدان به لیگ دسته اول دومین صعود نیز در کارنامه ایشان ثبت شود.
صوفی خاطرنشان کرد: روزی که با رضا طلایی‌منش صحبت کردیم ایشان گفتند دو انگیزه اصلی دارم اول اینکه بعد از چند سال دوباره به فوتبال بازگشته‌ام و دوم اینکه بومی شهر همدان هستم و برای موفقیت فوتبال این شهر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.
وی با بیان اینکه فوتبال همدان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است، بیان کرد: هدف ما همیشه این بوده که در تیم‌های شهر از ظرفیت بالای بومی استان استفاده شود امسال نیز با تمام مشکلات مالی که وجود دارد با کمک معاون مالی شهرداری و رئیس هیئت مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان تلاش می‌کنیم که دغدغه مالی در تیم وجود نداشته باشد.
شهردار همدان عنوان کرد: سال گذشته هم اگر غفلت صورت نمی‌گرفت تیم فوتبال شهرداری ظرفیت صعود داشت و می‌توانست به این موفقیت برسد و باید در این فصل بازیکنان تلاش خود را چندین برابر کنند و باغیرت و تعصب برای نام فوتبال همدان بجنگند تا انشالله در پایان فصل بتوانیم جشن صعود بگیریم.
صوفی با اشاره به حمایت قاطع مدیریت شهری از تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: بازیکنان نگران مسائل مالی و پشتیبانی نباشند از اعضای شورای و مدیریت شهری در کنار مدیرکل ورزش و جوانان استان حمایت‌های لازم را از این در طول فصل خواهند داشت.
معاون مالی شهرداری همدان نیز در این دیدار گفت: به کادرفنی جدید تیم فوتبال شهرداری که از مفاخر استان هستند تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم فصل خوبی را همراه با صعود به دسته بالاتر پشت‌سر بگذارند.
رضا ابرارخرم افزود: این اطمینان را می‌دهم که در طول فصل بازیکنان و کادرفنی نگران مسائل مالی نباشند و در حمایت از تیم فوتبال شهرداری همدان کوتاهی نخواهیم کرد.
هر بازی در فصل پیش‌رو برای یک جنگ تمام عیار است
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان نیز با تشکر از حضور شهردار و معاون شهردار برای حضور در تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: در هر تیمی که به عنوان مربی حضور داشته‌ام با تمام توان و از جان و دل و زندگی‌ام فعالیت کرده‌ام در حال حاضر 20 روز است که در اردو به طور شبانه‌روزی تمرینات تیم را پیگیری می‌کنیم.
رضا طلایی‌منش افزود: در این 20 روز بیش از 38 جلسه صبح و بعدازظهر تمرینات را پشت‌سر گذاشته‌ایم.
وی با بیان امیدوارم فصل خوبی را پیش‌رو داشته باشیم، بیان کرد: در این فصل از نخستین دیدار هر بازی برای ما حکم یک جنگ تمام عیار را دارد و هر دیدار برای کسب 3 امتیاز وارد میدان خواهیم شد همچنین بازی خانگی و خارج از خانه برای ما تفاوتی نخواهد داشت.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: حضور کادرمدیریتی توانمند در کنار تیم نیز برای ما موجب دلگرمی بوده و باعث می‌شود تا با خیال آسوده در میدان فوتبال حضور پیدا کنیم.
طلایی‌منش با اشاره به ظرفیت بومی فوتبال همدان گفت: هدف ما در ابتدا حمایت از بازیکنان بومی بوده و در حال حاضر بیش از 90 درصد بازیکنان بومی در این تیم جذب شده‌اند و همواره اعتقاده من حمایت از بازیکنان بومی بوده است.
گفتنی است، تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور فعالیت می‌کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار