30. شهريور 1396 - 7:43   |   کد مطلب: 32461
علیمنصور خدا به همراهت! خوب شد که رفتی!

به گزارش همدان ورزش؛ حامد صیفی در یادداشتی آورد؛ علیمنصور باید می رفت! این فوتبال پر سوءتفاهم بی رحم ترین قاعده دنیاست. خدارا شکر که رفت، نه اینکه بد نتیجه می گرفت و استقلال بزرگمان را ناکام کرد، نه؛ خدا را شکر رفت تا بیش از این با آبرویش بازی نشود.

قصه علیمنصور نباید اینگونه به آخر خط می رسید. نباید محبوبیتی که ذره ذره جمع شده بود به دست یک مشت کج فهم به باد فراموشی سپرده می شد.

با اسطوره محبوب خود چه کردیم؟! این بود رسم رفاقت؟!

لعنت به این فوتبال که بی رحمانه اسطوره هایش را له می کند! دلم می گیرد وقتی فضای مجازی را چک می کنم و با پست دختری روبرو می شوم که از فوتبال ذره ای درک ندارد و بازیچه احساسات خود می شود تا با این جمله " ممنون منصوریان که رفتی" ده محبوبی را زیر سوال ببرد که نماد باشگاه بود و خالق شیرین ترین خاطرات مکتب تاج.

دلم گرفت وقتی با منصوریان اینگونه تا کردیم. امان از ما هواداران خوش استقبال و بدبدرقه. وای بر ما که علیمنصور را له کردیم.

حالا فقط دست به دعا می شوم و امیدوارم که یکی مثل فرهاد مجیدی که همین هواداران نوک دماغ بین، رویای سرمربی گری اش را در ذهن پرورش می دهند، هیچوقت کت مربی گری استقلال بزرگ را به تن نکند. این فوتبال رحم ندارد. نه علیمنصور می شناسد و نه از محبوبیت فرهاد چیزی می داند.

استقلال من بر می خیزد و سختی ها را پشت سر می گذارد. خواب را بر چشمان یک مشت مدیر بی لیاقت آشفته خواهد کرد، اما شب تلخ اسطوره خود را هیچوقت فراموش نمی کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار