23. مهر 1397 - 13:15   |   کد مطلب: 34100
به مناسبت هفته تربیت بدنی
جشنواره ورزشی کارمندان دولت در همدان
 جشنواره ورزشی کارمندان دولت در همدان
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه کارکنان در14 رشته ورزشی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش، عباس قهرمانی در نشست هماهنگی برنامه های ورزشی هفته تربیت بدنی با اعلام این مطلب گفت: یکی از برنامه های مهم شورای ورزش همگانی استان و وزارت ورزش و جوانان گسترش فعالیت های بدنی و ایجاد نشاط در محیط کار و افزایش سطح آمادگی جسمانی و تندرستی و در نهایت ارتقاء بهره وری قشر عظیم کارکنان دولت است .
وی ادامه داد: با تاکید دکتر سلطانی فر مبنی بر برگزاری با کیفیت این مسابقات و همچنین حمایت معاونت توسعه ورزش همگانی، همانند سال گذشته امسال مسابقات کارکنان دولت در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شود.
عباس قهرمانی اظهار داشت: جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه کارکنان نیمه اول آبان ماه با حضور کارکنان دستگاه‌های دولتی در14 رشته ورزشی افتتاح می‌شود.
وی افزود: تقویت انگیزش و ارتقای روحیه نشاط و شادابی کارکنان در راستای کاهش عوارض ناشی از عدم تحرک لازم و تشویق و ترغیب کارکنان برای مشارکت پویا در فعالیت های ورزشی از جمله اهداف این جشنواره است.
وی ادامه داد: مسابقات بخش بانوان در رشته های والیبال، تنیس روی میز ، دارت ، طناب کشی و آمادگی جسمانی، بدمینتون و مسابقات مردان در رشته های بدمینتون، زورخانه ای، فوتسال ، والیبال ، تنیس روی میز ، طناب کشی ، دارت و آمادگی جسمانی برگزار می شود.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه کارمندانی که در مسابقات کارگری شرکت کرده باشند، حق شرکت در مسابقات را نخواهند داشت ادامه داد: داشتن کارت بیمه ورزشی سال جاری ،برای کلیه بازیکنان و سرپرستان و مربیان الزامیست و هریک از کارمندان فقط می توانند در یک رشته انفرادی و یک رشته تیمی در مسابقات شرکت نمایند.
وی تصریح کرد: دستگاههای اجرایی شرکت کننده در این جشنواره فرصت دارند تا دوم آبان ماه سال جاری مدارک خود را به هیات همگانی استان ارسال کنند.

 

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

آخرین اخبار