همراه اول
18. ارديبهشت 1398 - 10:29   |   کد مطلب: 34731
ضرورت مشارکت و همراهی مردم در امور شهری
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر مشارکت و همراهی مردم در امور شهری گفت: مردم با پرداخت عوارض مدیریت شهری را همراهی کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان ورزش، اکبر کاوسی امید در کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقویت تقوا را یکی از عوامل افزایش کارایی افراد دانست و گفت: تقوا عامل مهم در افزایش بهره وری در سیستم نظام اسلامی است.

وی با اشاره به نقش موثر مشارکت مردمی در امور شهری اظهار کرد: انتظار می رود در راستای دریافت خدمات بهتر، شهروندان شهرداری را در پرداخت عوارض بویژه بهای خدمات جمع آوری زباله کمک کنند.

کاوسی امید همچنین با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی فناوری اطلاعات شورا اظهار کرد: در این جلسات مباحث و قرارداد سیستم یکپارچه شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی نیز جهت اجرا به شهرداری ارسال شد.

وی اضافه کرد: در راستای راه اندازی سیستم یکپارچه مناطق ۱ و ۴ شهرداری همدان که زیرساخت های لازم را برای اجرا دارند به عنوان پایلوت اجرا انتخاب شدند و مناطق ۲ و ۳ طبق برنامه زمانبندی مشخص و حداکثر تا شش ماه بعد سیستم مورد بحث را اجرا خواهند کرد .

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار