همراه اول
30. مهر 1396 - 9:11   |   کد مطلب: 29351
آیا باید با معده خالی ورزش کنید؟

جنیفر آنیستون که اندام متناسب خود را مدیون ورزش کردن با شکم خالی می باشد اما آیا واقعا می خواهید انرژی تان در هنگام ورزش کردن ته بکشد؟ ما از هالی پرکینز، کارشناس قدرت و آمادگی، کارشناس قدرت زنان، سخنگو و نویسنده Lift to Get Lean خواستیم که نظرش را در این مورد بگوید. هالی گفت: قانون شماره ۱ آن است که هرگز گرسنه یا با معده کاملا خالی، به سراغ هیچ نوع تمرینی نروید. مانند هرچیزی که به تناسب اندام، تغذیه و بدن های ما مربوط می شود، هرگز به این آسانی نیست…

در حالی که برخی تحقیقات نشان می دهند که اینکار می تواند برای کالری سوزی، مفید باشد اما تحقیق جدیدی وجود دارد که نشان می دهد که اگر با شکم خالی ورزش کنید، می توانید تا ۲۰% توده عضلانی بیشتر نسبت به زمانی که با سوخت کافی تمرین می کردید، بسوزانید. از آنجا که عضله اهمیت زیادی دارد شما باید آن را به هر قیمتی حفظ کنید، به خصوص خانم ها، اما اگر بخواهید توده عضلانی تان را حفظ کنید، یک تمرین هوازی عالی داشته باشید و نگران سر و کله زدن با وزنه ها هم نباشید، باید چه کار کنید؟

مطلب مرتبط:  چگونه به افزایش سوخت و ساز بدنتان کمک کنید

هالی می گوید: بهترین کار این است که ۲ تا ۳ ساعت قبل از هر تمرین، یک وعده غذایی بخورید یا ۶۰ ــ ۳۰ دقیقه قبل از تمرین از یک میان وعده ۲۰۰ کالری استفاده کنید. اگر به افزایش انرژی بیشتری نیاز دارید، او نوشیدن آب آلوئه ورای ارگانیک را توصیه می کند که نه تنها آبرسان است (که قبل از تمرین به آن نیاز دارید) بلکه همچنین حاوی قند هایی است که به راحتی هضم می شوند و بدون ایجاد مشکل برای شما انرژی تولید می کنند.

پس از تمرین تان؟

اگر تمرین شما بسیار شدید است یا طولانی تر از ۶۰ دقیقه می باشد، هالی توصیه می کند که یک وعده غذایی کوچک بخورید که عمدتا از پروتئین آسان هضم و کربوهیدرات های سریع الهضم تشکیل شده باشد. توصیه او: پودر پروتئین وی و میوه!

دیدگاه شما

آخرین اخبار